Jednotka 2+kk s park.stáním, Praha 5, Malvazinky

Lokalita: Peroutkova, Praha 5, Smíchov

Evidenční číslo:
SR8226
Typ:
Byty
Druh:
prodej
Adresa:
Peroutkova, Praha 5, Smíchov
Cena:
5 183 000Kč
Poznámka k ceně:
vč. park.stání
Plocha užitná:
55 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Po rekonstrukci
Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Skeletová

Popis nemovitosti

Ubytovací jednotka 2+kk je umístěna v 5. nadzemním podlaží domu s výtahem. Plocha jednotky je 54,3m2, náleží k ní sklepní kóje 1,2m2 a parkovací stání 12 m2.

Jednotky v objektu nabízejí vysoký standard bydlení a důraz na moderní interiérový design s krásnými výhledy na Prahu a přírodu.

Projekt se nachází ve skvělé lokalitě na Praze 5, na Malvazinkách. A proč bydlet zrovna tady? Máte odtud všude na dosah pěšky, autem, ale i MHD. Autobusovou zastávku máte 3 minuty od domu a dostanete se z ní MHDčkem na Anděl za 10 minut a autem za 5 minut. Pohodlnou chůzí jste za 9 minut na metru (Na Radlické i Jinonické), tramvaji či vlakové zastávce. Zajděte si na procházku do přírodního parku popřípadě skočte do kancelářského komplexu Waltrovka na sushi, salát nebo pořádný kus masa v nejrůznějších restauracích či na kávu do Starbucks.

Objekt je součástí rezidenčního projektu, který nabízí malometrážní ubytovací jednotky. Tento typ bydlení je ideální pro studenty, mladé rodiny nebo jako alternativa hotelového bydlení pro mimopražské zaměstnance firem.

Jako rezident budete mít možnost využívat velké množství sdílených prostor, které vám umožní zvát přátele na setkání, promítání filmů, cvičení, grilování, posezení či piknik u fontány a mnoho dalšího. A jaké že to máte prostory k dispozici? 2x fitness, prádelnu, společenské místnosti, TV room, 24 hodinovou recepci a centrální zahradu. Ať už pozvete sousedy na grilovačku nebo zajedete do centra na nákupy, vše budete mít na dosah ruky. K dispozici máte však i stanici elektrokol.

Nedělejte kompromisy žijte svůj život naplno!

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Konstrukce:
Skeletová
Adresa:
Peroutkova, Praha 5, Smíchov

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
4. patro
Počet NP::
10
Počet PP::
2
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
D - méně úsporná
Podle vyhlášky::
vyhláška 78/2013 Sb.

Máte otázku?