Luxusní mezonetový byt 4+1 s terasou, 245m2, Praha 1, Josefov

Lokalita: Břehová, Praha 1, Josefov

Evidenční číslo:
SR8231
Typ:
Byty
Druh:
pronájem
Adresa:
Břehová, Praha 1, Josefov
Cena:
69 000Kč/měs
Poznámka k ceně:
poplatky za služby 7 800,-/měs, plus energie
Plocha užitná:
220 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Velmi dobrý
Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Noblesní bydlení v srdci Prahy.

Josefov je nejmenší městskou čtvrtí Prahy a také jednou z těch nejkrásnějších. Lemovaný řekou Vltavou, obklopený Starým Městem mísí Josefov (Praha 1) historické hodnoty s těmi současnými. V těsném sousedství ikonické Pařížské, na ulici Břehová stojí nárožní dům, který svou noblesní krásou kdysi uchvátil i rodinu slavného podnikatele Tomáše Bati. Dnes se můžete stát jeho součástí i Vy, se svoji rodinou, nebo firmou.

Pronájem prostorného mezonetového bytu 4+1 s terasou o celkové výměře 245m2 je tady pro Vás.

Bezbřehé možnosti ve stylu Art nouveau

Nárožní dům díky citlivé rekonstrukci prezentuje ty nejzajímavější elementy secese. Decentní štukové dekorace na fasádě vkusně zpestřují balkóny, zdobená kovová zábradlí a figurální reliéfy. Honosný dojem dotváří florální prvky jako perfektní ukázka umělecko-řemeslné krásy. Ornamentální úprava omítky nebo náladová hra dřeva a kovových detailů vyvolává dojem přepychu v celém domě včetně bytu, který svým vybavením odkazuje na secesní princip harmonie a kontrastu. Poslouží i jako luxusní firemní byt.

Harmonickým kontrastem dýchá již prostorná vstupní hala. Exkluzivnímu bytu dominuje velkorysý obývací pokoj, ideální pro odpočinek i pro práci. Velkoryse pojatý byt má samostatnou kuchyni, tři pokoje a terasu s krásným výhledem na panorama Prahy. Všechny nenásilně reflektují secesní zálibu v neobyčejných barvách, koupelna s vanou oproti tomu využívá jen světlé mramorové tóny.

Luxusní byt je situovaný v 6. podlaží rekonstruovaného historického domu s výtahem.

Lukrativní lokalita Prahy 1

V samém srdci Prahy najdete skvostné historické pamětihodnosti, kterým vévodí Pražský orloj. Dodávají místu atmosféru výjimečnosti. V těsném sousedství Staroměstského náměstí se historie potkává s rozsáhlými možnostmi pro moderní život. Představují široké společenské a kulturní vyžití, spektrum obchodů, služeb, výborných restaurací a kaváren, stejně jako obchodní příležitosti.

Atraktivní lokalitu protíná několik linek MHD s hlavní tepnou v podobě trasy metra A. Zastávka metra Staroměstská, snad ta nejžádanější ze všech pražských zastávek, leží v těsné blízkosti domu.

Luxusní byt 4+1, v ulici Břehová 8, v Praze 1 je zatím volný a možná čeká právě na Vás!

Měsíční cena pronájmu činí 69 000 Kč + služby 7 800 Kč za měsíc. Cena nezahrnuje poplatky za energie.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Břehová, Praha 1, Josefov

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
5. patro
Počet NP::
6
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Máte otázku?