Pronájem bytu 3+1, 115m2, Praha 2, Vinohrady

Lokalita: Laubova, Praha 3, Vinohrady

Evidenční číslo:
SR8228
Typ:
Byty
Druh:
pronájem
Adresa:
Laubova, Praha 3, Vinohrady
Cena:
46 000Kč/měs
Poznámka k ceně:
plus služby zálohově 5 000,-Kč/měs
Plocha užitná:
115 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Po rekonstrukci
Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Pronájem luxusního bytu 3+1 o celkové výměře 115m2 je tady pro Vás.
Nabízí se dokonalost ve všech směrech - puristicky noblesní dům nabízí stejně laděný byt. Jako celou ulici ho definuje osvěžující vzdušnost, která nabíjí mysl novou energií. Velkorysý prostor poslouží stejně skvěle pro práci jako pro odpočinek, může fungovat jako rodinný i firemní byt.

Světlem zalitý obývací pokoj splývá s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem. Při ruce je vše pro chvilky pohody, setkávání, zábavu i relax. Lehkost tu dýchá na každém kroku, výjimkou nejsou ani komfortní ložnice. Originální koupelna se samostatně stojící vanou uchvátí optickou hrou čirého skla. Potvrzuje, že v prestižním bytě kraluje krása jednoduchosti. Doplňuje ji perfektní praktické provedení. Na všechno se tady najde dost místa, i díky bohatým úložným prostorům. O další rozměr byt navíc povyšují výhledy z oken. K potěšení oka láká mj. kostel Nejsvětějšího srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Luxusní byt je situovaný ve 2. nadzemním podlaží rekonstruovaného historického domu s výtahem.

Prestižní čtvrť pro kosmopolitní život

Aby se bydlení stalo vskutku luxusní, musí být situované v atraktivní lokalitě. Královské Vinohrady (Praha 2) s neopakovatelnou atmosférou pulzujícího města patří v Česku k těm nejatraktivnějším. Historické genius loci, skvostná architektura a všudypřítomná zeleň se tady potkávají s pestrou paletou kulturních a společenských možností. Nechybí ani business příležitosti. Osobité kouzlo Vinohrad dotvářejí gurmánské restaurace, stylové kavárny a rozličné obchůdky.

Dům s bytem, který se snadno může stát Vaším útočištěm, leží pár minut chůze od Riegrových sadů. V těsné blízkosti se nachází i stanice metra A Jiřího z Poděbrad nebo tramvajová zastávka Jiřího z Poděbrad.

Tento luxusní byt možná čeká právě na Vás!

Měsíční cena pronájmu činí 46 000,-Kč plus služby 5 000,-Kč za měsíc. Cena již zahrnuje poplatky za elektřinu, vodu a plyn. Pronájem nabízíme jako přímý majitel, tedy bez provize. K dispozici je i parkování, cena parkovacího stání v zakladači je 5 000,-Kč měsíčně.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Laubova, Praha 3, Vinohrady

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
2. patro
Počet NP::
6
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
C - úsporná
Podle vyhlášky::
vyhláška 78/2013 Sb.

Máte otázku?